Budhova skrinka

27720/296

5,16 € s DPH

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

bio produkt11 variet čajov Hari

Viac podrobností

Zloženie: obsahuje 11 variet čaju Hari - okrem čajov Utíšte srdce, Život v rovnováhe, Harmónia v žalúdku, Tajomstvo túžby, Vypni svoju myseľ, Vnútorné prúdenie, Nový pocit  obsahuje ešte nasledovné druhy:

Vnôtorné spojenie - zloženie: rooibos (52%), tymián (11%), citrónová tráva, honeybush, kardamom, mäta pieporná, škorica, kurkuma, čierne korenie, myrta citrónová, citrónová šťava, pomarančová kôra, okvetné lístky ruží.

Tvárou v tvár okamihu - zloženie: šípky, jablká, fenikel, ibištek(17%), červená repa, černicové lístie, okvetné lístky ruží (3%), prírodný ružová aróma, borievky, čierne korenie, biele korenie , bobkový list, levanduľa, kurkuma, zázvor.

Vytrvalosť pamäti- zloženie:  zelený čaj Sencha (64%), kvety lipy, ginkgo (7%), citrónová tráva, kvat čiernej bazy, okvetné lístky ruží, kurkuma, čierne korenie.

Vo vnútri i zvonka - zloženie:zelený jazmínový čaj (42%), zázvor (21%), citrónová tráva, kurkuma, mäta pieporná, ginkgo, čierne korenie, okvetné lístky ruží.

  bio produkt

   Balenie: 11 bavlnených sáčkov  čajovej zmesi       Hmotnosť::  22g (11 x 2g)

Hari čaj je pomenovaný podľa starovekej jogínskej mantry "hari" a prináša dotyk múdrosti jogy do nášho moderného života.  Hari čaj aplikuje rafinované techniky, ktoré vám pomôžu objaviť v čaji úplne novú dimenziu.

Zažite chvíle nerušeného pokoja s každou šálkou čaju Hari. Recepty týchto lahodných čajov boli vyvinuté podľa starých védskych zásad.vrecká bavlnené

Čajová zmes je uložená do sáčkov zo 100% bavlny (bez sponiek, bez lepidla)  Táto skutočnosť dáva čaju tak povediac priestor na "dýchanie" a umožňuje neskôr rozvíjať svoju osobitú, nádhernú vôňu.

Preskúmajte účinok dávnych vedomostí prostredníctvom vynikajúcich čajových receptov vyplývajúcich zo starovekých liečebných skúseností.

Zažite okamihy nerušeného pokoja s každou šálkou čaju Hari.

 

                                                                              Odporúčaný návod na prípravu  

                                                                                                    

                                                                               weight            time           teplo

                                                                         1 sáčok/250ml        4-6 min.          100°C

1. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

2. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

3. Doručenie službou Zásielkovňa

Pre zákazníkov, ktorým nevyhovuje kuriérna služba a tovar si vyzdvihnú radšej osobne a v čase, ktorý im vyhovuje ponúkame službu Zásielkovňa.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odovzdáme tovar Zásielkovni  k preprave, bude vám zaslaný e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete SLEDOVAŤ ONLINE. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné mieto vám bude zaslaná bezplatná SMS a e-mail s heslom.

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si nemusíte vyzdvihnúť osobne ak ste zaneprázdnený, ale môžete po balík poslať niekoho komu dôverujete – nemusíte nám ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo.

Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a lehota môže byť zdarma predĺžená až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená). Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť.

Doba doručenia 1 - 3 dni

Balíky doručejeme do hmotnosti 10 kg. V cene nie je zahrnutá cena dobierky - poplatok za dobierku 1,32€.

Ceny dopravného Zasielkovňa na Slovensko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 2,40€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 4,55€ s DPH

Ceny dopravného Zasielkovňa na Česko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 3,48€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 4,92€ s DPH

Ceny dopravného Zasielkovňa na Poľsko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 3,48€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 5,40€ s DPH

Ceny dopravného Zasielkovňa na Maďarsko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 3,48€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 6,83€ s DPHTermíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

2. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

3. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!