„Cacao Show“ Bio 75%

981

PATISSERIE CHOCOLATERIE PRALUS, Général Giraud 34, 42300 ROANNE

16,55 € s DPH

16,55 € za 250g

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

Bio produkthorúca čokoláda, ktorú Vám ponúknu len v niekoľkých najvyhlásenejších parížskych kaviarňach

Viac podrobností

Dodávame do 7 dní

bio kvalitaHorúca čokoláda, ktorú Vám ponúknu len v niekoľkých najvyhlásenejších parížskych kaviarňach. Čokoláda, ktorá oslnila porotu na Akadémii Čokolády v roku 2009 natoľko, že im nezostalo než jej udeliť zlatú medailu.

Francois Pralus pripravil túto 75% čokoládu z vybranej zmesi kakaových bôbov z Madagaskaru v Bio kvalite. Čokoláda má formu prášku pre ľahké rozpúšťanie a je balená v štýlovej plechovej dóze.

Recept na 1 šálku horúcej čokolády:
50g čokolády (2 vrchovaté polievkové lyžice), 1 hrnček smotany alebo mlieka (1-2 decilitre). Nalejte smotanu alebo mlieko do hrnčeka a rozpustíme čokoládu nad miernym plameňom. Potom jemne zahrievajte až sa dostane do varu. Krátko povarte 1-2 minúty za stáleho miešania, až čokoláda dosiahne príjemnú hladkosť a hustotu. Nechajte mierne vychladnúť na teplotu vhodnú na pitie a potom servírujte. Čokoládu je vhodné variť vo vodnom kúpeli, aby sme zamedzili prípadnému pripáleniu.

Získané ocenenia z medzinárodných súťaží:
zlatá medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2009, Best Unflavoured Drinking Chocolate

Zloženie:
nesladený kakaový prášok, obsah kakaovej hmoty (z Madagaskaru) 75%, čisté kakaové maslo, cukor, GMO, neobsahuje sójový lecitín. Môže obsahovať stopy orieškov a mlieka. Čokolády F.Pralus sú BEZlepkové.

Výnimočná kvalita surovín:
Francois Pralus rád cestuje a kakaové bôby si osobne vyberá u pestovateľov. Na výrobu čokolády používa len čisté kakaové maslo bez akýchkoľvek prímesí rastlinných tukov, a trstinový cukor namiesto cukru repného. Nikdy nepoužíva vanilku, vanilín, ani umelé arómy, Všetky výrobky sú 100% bez prítomnosti geneticky modifikovaných organizmov.

Hmotnosť a rozmery:

250 g - plechová dóza, 115 x 120 x 55 mm

Rodinná čokoládovňa Francois Pralus vyrába výnimočnou čokoládu už od roku 1955. Nachádza sa v mestečku Roanne vo Francúzsku.

Academy of Chocolate bola založená v Londýne v roku 2005. Okrem hodnotenia kvality čokolád nasledovanom každoročným udeľovaním cien je jej hlavným cieľom motivovať výrobcov čokolády k trvalo udržateľnému férovému obchodu.

Krajina pôvodu: France

1. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

2. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

2. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

3. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

6 podobných produktov v tej istej kategórii
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!