La Pyramide Tropiques

PATISSERIE CHOCOLATERIE PRALUS, Général Giraud 34, 42300 ROANNE

39,90 € s DPH

39,90 € za 500g

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

  • 500g

Degustačná sada jedno-oblastných (single-origin) čokolád Francois Pralus. academy of chocolateObsahuje 10 druhov 75% čokolád z oblastí: Papouasie (Papua - Nová Guinea), Indonézia, Sao Tomé (ostrov Svätého Tomáša), Trinidad, Venezuela, Tanzánia, Ghana, Madagascar (Madagaskar), Colombie (Kolumbia) a Equateur (Ekvádor).

- táto sada plantážnych čokolád získala  bronzovú medailu, Academy of Chocolate, Londýn, 2011, original packaging category
V tejto degustačnej sade si vychutnáte rozdiely medzi jednotlivými odrodami kakaových bôbov (Criollo, Trinitario a Forastero) a porovnáte chuť čokolád z rôznych oblastí. Štyri čokolády sú pripravené z kakaových bôbov v Bio kvalite.

Degustačné poznámky k čokoládam:

    * Papouasie Trinitario: jemne kyselkastá čokoláda bohatá na ovocné tóny.

    * Indonézia Criollo: čokoláda bohatá na ovocné tóny so zriedkavo vyváženou kombináciou horkosti, sladkosti a kyslosti. Zaujímavé tóny nezrelých žltých sliviek a jemne pripáleného karamelu.

    * Sao Tomé Forastero: čokoláda s veľmi plnou, robustnou chuťou. Bohatá na tropické ovocné tóny.

    * Trinidad Trinitario: príjemne chuťovo vyvážená čokoláda s pestrým spektrom chuťových tónov - napríklad zeleného ovocia a jabĺk.

    * Venezuela Trinitario: robustná čokoláda s výraznou kyslosťou.

    * Tanzánie Bio Forastero: čokoláda s výraznou zemitou horkosťou.

    * Ghana Bio Forastero: čokoláda sa sýtymi tónmi tropického ovocia.

    * Madagascar Bio Criollo: veľmi jemná čokoláda s ovocnými tónmi malín a červeného hrozna.

    * Colombie Trinitario: chuťovo pestrá čokoláda. Striedajú sa dymové tóny tabaku so sladkými tónmi tropického ovocia, hrozna a orechov. Dlhý, ľahko karamelový záver s jemnou kyslosťou.

    * Equateur Bio Trinitario: čokoláda s príjemnou plnou horkosťou s nenápadným ovocným podtónom a výraznou tučnosťou kakaového masla.

Pri degustácii odporúčame otvoriť atlas sveta a fľašu obľúbeného vína. Ako vidno cestovať sa dá  aj veľmi pohodlne a so sladkými ústami.

Zloženie:
kakaová hmota (kakao, čisté kakaové maslo), práškové mlieko, cukor, sójový lecitín (GMO free - bez geneticky modifikovaných organizmov). Môže obsahovať stopy orieškov. Čokolády F.Pralus sú BEZlepkové.

Uchovávajte na chladnom suchom mieste medzi 16 a 18 ° C.

Výnimočná kvalita surovín:
Francois Pralus rád cestuje a kakaové bôby si osobne vyberá u pestovateľov. Na výrobu čokolády používa len čisté kakaové maslo bez akýchkoľvek prímesí, rastlinných tukov a trstinový cukor (miesto repnéhocukru). Nikdy nepoužíva vanilku, vanilín, ani umelé arómy, Všetky výrobky sú 100% bez prítomnosti geneticky modifikovaných organizmov.

Hmotnosť a veľkosť:

500 g, 81 x 80 x 95 mm

Krajina pôvodu: Francúzsko

1. Osobný odber

Osobný odber v sídle firmy, alebo na dohodnutom mieste v meste Martin a Vrútky.

2. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

3. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je uskutočňovaná len v rámci mesta Martin. O vyskladnení objednávky vás budeme kontaktovať a objednávku doručíme na dohodnuté miesto bez poplatku za doručenie.

2. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

3. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

4. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

6 other products in the same category
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!