Čokoládové fondue F.Pralus „Fondue Chocolat Praliné“

FPKR02

PATISSERIE CHOCOLATERIE PRALUS, Général Giraud 34, 42300 ROANNE

37,18 € s DPH

37,18 € za 350g

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

čokoládové fondueČokoládové fondy z dielne Francois Pralus sú z jemnej zmesi 75% horkej čokolády  a hmoty praliné pripravenej tradičným spôsobom. Fondue je šikovne zabalené v porcelánovej miske, ktorú staci iba dať na chvíľu zohraiť do mikrovlnky. Potom už môžete maškrtiť.

Čokoládová miska je z dielne francúzskeho výrobcu keramiky najvyššej kvality EMILE HENRY


Návod na prípravu domáceho čokoládového fondue:
Najskôr odstráňte z misky plastový obal. Potom vložte misku zohriať do mikrovlnnej rúry na 2 minúty na nízkej teplote. Vyberte, zamiešajte čokoládu, vložte misku späť zohriať do mikrovlnky na ďalších 1 - 1,5 minúty. Teraz sú čokoládové fondue pripravené na hodovanie.

Mimochodom, viete ako sa vyrábajú pravé pralinky?

Do veľkého medeného kotla nasypeme lieskové orechy, mandle a trstinový Cukor. Pod kotlom zapálime oheň a miešame zmes. Lieskové oriešky a mandle sa opražia  a cukor skaramelizuje.

Potom necháme zmes vychladnúť a rozomelieme ju na jemnú kašičku. Keď teraz z tejto hmoty, ktorú Francúzi nazvali "praliné," vymiešame guličku a obalíme ju čokoládou  získame pôvodnú praliné - pralinku. Neskôr slovo pralinky zdomácnelo pre vsetky druhy čokoládových bonbónov ...

No a táto lahôdka zvaná "praliné" je aj súčasťou zmesi čokoládových fondue od pána Pralusa.

Zloženie:
kakao, cukor, lieskové orechy, mandle, kakaové maslo, pravá Bourbon vanilka, sójový lecitín bez prítomnosti geneticky modifikovaných organizmov. Môže obsahovať stopy mlieka.

Výrobok neobsahuje lepok.

Výnimočná kvalita surovín:
Francois Pralus rád cestuje a kakaové bôby si osobne vyberá u pestovateľov. Na výrobu čokolády používa len čisté kakaové maslo bez akýchkoľvek prímesí rastlinných tukov a trstinový cukor miesto cukru repného. Nikdy nepoužíva umelé arómy, všetky výrobky sú 100% bez prítomnosti geneticky modifikovaných organizmov.

Hmotnosť a veľkosť:
Net 350 g,  Brut  720 g, porcelánová miska 160 x 160 x 48 mm

Rodinná čokoládovňa Francois Pralus vyrába výnimočnú čokoládu už od roku 1955. Nachádza sa v mestečku Roanne vo Francúzsku.

Krajina pôvodu: Francúzsko

1. Osobný odber

Osobný odber v sídle firmy, alebo na dohodnutom mieste v meste Martin a Vrútky.

2. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

3. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je uskutočňovaná len v rámci mesta Martin. O vyskladnení objednávky vás budeme kontaktovať a objednávku doručíme na dohodnuté miesto bez poplatku za doručenie.

2. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

3. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

4. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

6 other products in the same category
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!