GingerLove legendárny nápoj

GingerLove je božský mix, extrakt z prírodného zázvoru a  citrusových plodov.   Ginger Love prišiel ako výbuch z vĺn zapadajúceho slnka a berie svet útokom.

Produkt pre labužníkov, ktorý vás zasýti pozitívnou egingerlovenergiou. Pýši sa ocenením najviac inovatívny belgický horúci nápoj.

Ginger Love je nápoj bez kofeínu so žiarivou silou zázvoru a srdce zohrievajúcimi citrusovými plodmi. To je nápoj šťastia, to je láska v pohári.

GingerLove má dátum narodenia rok 2006 vo vegetariánskej reštaurácii Lombardia ako variácia na tradičný zázvorový čaj a získal celosvetovú pozornosť nie náhodou.

Novinár z "Wall Street Journal" ochutnal nápoj, pri pobyte v Antverpách a bol presvedčený, že GingerLove si zaslúži čestné miesto v zozname  "Must do’s in Belgium". Napísal: "GingerLove vám nielen dáva krídla, GingerLove vás rozpáli úžasným hrejivým pocitom."

Zloženie GingerLove je prísne stráženým tajomstvom reštaurácie Lombardia, ale v každom prípade sú čerstvé ovocné šťavy a zázvor jednými zo zdravých prísad.gingerlove

GingerLove je teraz prostredníctvom nášho obchodu k dispozícii pre všetkých na Slovensku. Už nie sú potrebné na prípravu lahodnej šálky stroje na výrobu GingerLove. Teraz môžete piť GingerLove kedykoľvek a kdekoľvek: doma, v práci, na cestách, pri športe. Jediná vec, ktorú potrebujete, je sáčok GingerLove, ku ktorému pridáte ľadovo studenú alebo horúcu vodu. Premiešajte alebo pretrepte a vlastný GingerLove je pripravený na pitie!

Tipy na servírovanie::

Otvorte GingerLove sáčok a vysypeme obsah do šálky. Pridáme 160 ml vriacej vody, zamiešajte - a užívajte si!
V lete je tiež LoveGinger lahodný ako studený - najlepšie s drveným ľadom!

GingerLOve si môžete kúpiť tu


Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!