Jednotná grafická identita (Corporate identity) patrí medzi pomerne silné marketingové nástroje, ktoré cieľovej skupine vlastné sáčkypodnikateľov uľahčí rozpoznanie jeho firmy v záplave konkurencie na trhu. Rovnako tak pomôže zvýšiť dôveryhodnosť a profesionalitu v očiach zákazníkov.

V snahe pomôcť našim zákazníkom s rozvojom a podporou grafickej identity a napomáhať zvýšeniu predaja výrobkov ponúkame vlastnú výrobu sáčkov, s tým že si zákazník môže sám určiť z akých materiálov, v akom farebnom prevedení a veľkosti budú jeho sáčky vyrobené. Kompletná tlač, vrátane názvu, popisu výrobku. Informácie o zložení, spôsobe skladovania, návodu na použitie a ďalšie, ktoré sú požadované zákonnými predpismi je možné vytlačiť na zadnej strane sáčku. Zabudnite na tlač etikety, všetko budete mať uvedené na sáčku. Takto sa zbavíte ďalších nákladov spojených s výrobou a nalepovaním etikiet.

Ponúkame niekoľko nielen rôznych veľkostí papierových sáčkov ale aj niekoľko možností zloženia. Vrecká môžu byť s okienkom alebo bez okienka.  Naša ponuka možností výroby papierových sáčkov je veľmi široká.

A

Na vonkajšiu vrstvu papierového vrecka je možné použiť 

 • 100 gsm obyčajný hnedý Kraft papier,
 • 90 gsm rebrovaný Kraft papier a
 • 80 gsm papier na potlač vonkajšej vrstvy papierového sáčku.


B

Pre vnútornú vrstvu papierového sáčku môžeme ponúknuť tieto materiály:

 • BOPP (tepelne uzatvárateľný). BOPP znamená biaxiálne orientovaný polypropylén. Je to variantbodkované papierové sáčky polypropylénu (PP).
 • Hliník (Alu) - 2 možnosti vloženia do vnútornej vrstvy - ALU + papier alebo papier + PE + ALU + PE
 • 50 gsm biely Kraft papier
 • PET + PVDC (vynikajúce pre ochranu arómy) PET je najznámejší priehľadný plast. Ako surovina je PET všeobecne uznávaný ako bezpečný, netoxický, silný, ľahký, flexibilný materiál, ktorý je 100% recyklovateľný. PVDC (Polyvinylidénchlorid) sa aplikuje ako iné plastové fólie, ako je napríklad BOPP aleo PET.
 • Natureflex (biologicky odbúrateľný, tepelne uzatvárateľný). NatureFlex je fólia, ktorá má pôvod v obnoviteľných zdrojoch. Fólie NatureFlex sú založené na celulóze. Celulóza je jedným z najprirodzenejších organických materiálov.

C

Pre úpravu vonkajšej strany sáčku môžeme ponúknuť lakovanie alebo lamináciu prostredníctvom BOPP. Na tlač je možné použiť maximálne 7 farieb (používame Pantone aj CMYK).

Rozmery dna sáčkov - veľkosť dna v bloku ( (šírka vrecka x  bočná šírka), ktoré môžeme ponúknuť sú nasledovné:

 • 70 x 40 mm
 • 80 x 50 mm
 • 105 x 65 mm
 • 120 x 80 mm

Dĺžka ( výška) vreciek môže byť rôzna od 150 mm do 280 mm. Presná veľkosť, ktorú môžeme ponúknuť je závislá od veľkosti spodnej časti - dna sáčku.

D

Súčasťou objednávky môže byť aj požiadavka na vrecká s priehľadným okienkom. Tvar a veľkoť môže byť rôzna v závislosti od veľkosti sáčku.

Atribúty výroby papierových sáčkov

Kvalitná tlač

Tlačové dosky s vysokým rozlíšením a tlačové farby dodávané najlepšími výrobcami sa používajú v procese tlače; v dôsledku toho dokonca aj tie najmenšie detaily vyzerajú perfektne, zatiaľ čo farby sú veľmi jasné. Tlač bez obmedzení a integrovaný štýl pre balenie.

Presné merania a pevnosť

Na skladanie a lepenie sáčkov sa používa moderné zariadenie preto sú rozmery vytvoreného sáčku veľmi presné.

Záruka kvality

Všetky štádiá výroby, od tvorby a koordinácie dizajnu až po konečný produkt sú dôkladne kontrolované prostredníctvom štandardizovaných procesov.

Rozmanitosť veľkostí

Veľkosti vreciek sa vyberajú z hľadiska množstva výrobkov, ktoré sa majú baliť, a požiadaviek na vonkajšie použitie obalu Dostupné veľkosti sú od 50x30x150mm do 120x90x360mm (šírka x bočná šírka x výška)..

Viac farieb

Vytlačíme až sedem farieb CMYK, Pantone alebo metalizované farby.potlač sáčkov

Široký výber materiálov a povrchov

Materiál potlačeného vrecka (Kraft, lesklý, matný alebo metalizovaný papier) môžeme pokryť lesklým alebo matným lakom alebo matným laminátom.

Bariérové vlastnosti balenia

Materiály, ktoré ponúkame, zaistia bezpečnosť vášho výrobku pred nežiadúcimi vonkajšími účinkami, pomôžu tiež udržať arómu a farby.

Bezpečné materiály a proces výroby

Sáčky sú vyrábané v súlade s normou systému manažérstva ISO 9001: 2008 a Obalovým manažmentom hygieny pri výrobe obalov pre potraviny EN 15593: 20087 / LST EN 15593: 2008 na výrobu obalov. Materiály na výrobu obalov (papier, atrament a lepidlo) sa získavajú výhradne od spoľahlivých výrobcov a majú osvedčenia o zhode.

Naše sáčky sú šetrné k životnému prostrediu,, ktoré sú 100% vyrobené z papiera.

Krátka doba výroby

Všetky operácie s výrobou sáčkov a operácie s potlačou  sú krátke a pohybujú sa v závislosti od požiadaviek od dvoch do štyroch týždňov.

Po zadaní konkrétnej technickej špecifikácie sáčku na požiadanie predložíme kalkuláciu ceny sáčkov.

Minimálne objednávka vlastných sáčkov do výroby je 10 000 kusov.

Ak máte otázky neváhajte a kontaktujte nás !


Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!