Bialetti Fiammetta

28,00 € s DPH

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

kávovar BialettiAk dávate prednosť farbám, moderným zaobleným tvarom, potom pre Vás je určený modelový rad Fiammetta. Vďaka materiálu - hliníka - si môžete s Bialetti kávovarmi vychutnať tú najlepšiu chuť kávy.

Kávovar časom získava patinu, ktorá je pre správnu chuť kávy nepostrádateľná. Model má inovovaný tvar držadlá a rukoväte v tvare plamienka.

Odporúčanie skúseného talianskeho užívateľa - pred použitím niekoľkokrát (2-3x) opakujte proces prípravy kávy, aby kanvica získala kávovú patinu.

Objem kávovaru - 3 šálkyNávod na prípravu: 
Do spodnej nádoby kávovaru nalejte studenú vodu maximálne po úroveň poistného ventilu. Filter naplňte hrubšie pomletou kávou až po okraj a vložte s držiakom do spodnej nádoby. Očistite okraj filtra od kávy (predĺžite tým životnosť tesnenia). Nasaďte vrchnú časť moka kávovaru a spojte obidve časti tak, že závit pevne utiahnete.

Umiestnite kávovar na zdroj tepla (elektrický alebo plynový sporák). Zvoľte najnižšiu intenzitu ohrevu. V momente keď začne káva pretekať do vrchnej časti kávovaru odstavte moka kávovar zo zdroja tepla. Pred naliatím kávy do šáliek pomiešajte kávu lyžičkou.

Opláchnite kávovar dôkladne horúcou vodou a nechajte pred zošroubovaním obidve časti dobre vysušiť.Krajina pôvodu: Taliansko

Materiál kávovaru:hliník
Umývanie v umývačke:nie
Zdroj tepla - indukcia:nie
Farba kávovaru:červená, ružová, zelená, modrá
Ručné umývanie:áno

1. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

2. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

2. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

3. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!