Michel Cluizel 
16 tovarov

Rodinná čokoládovňa z Normandie na severe Francúzska založená roku 1948 ponúka okrem iného unikátnu sadu plantážnych čokolád. Od roku 1997 Michel Cluizel systematicky vyhľadáva neobyčajné plantáže v krajinách, ktoré sú známe produkciou kvalitného kakaa. Nadväzuje s nimi dlhodobé obchodné vzťahy a platí im férové nadštandartné ceny. Vďaka tomu zí...

Rodinná čokoládovňa z Normandie na severe Francúzska založená roku 1948 ponúka okrem iného unikátnu sadu plantážnych čokolád. Od roku 1997 Michel Cluizel systematicky vyhľadáva neobyčajné plantáže v krajinách, ktoré sú známe produkciou kvalitného kakaa. Nadväzuje s nimi dlhodobé obchodné vzťahy a platí im férové nadštandartné ceny. Vďaka tomu získava dohľad nad prvotriednou kvalitou kakaových bôbov.

V roku 2012 získala čokoládovňa Michel Cluizel ocenenie "Entreprise du Patrimoine Vivant" (EPV). Ocenenie - značka "Entreprise du Patrimoine Vivant" (EPV) je ocenením a uznaním francúzskej vlády, ktorého cieľom je uctiť francúzske spoločnosti s tradičným know-how v excelentných priemyselných odvetviach. Ocenenie sa udeľuje na dobu 5 rokov výrobcom, ktorí sa usilujú o dosiahnutie vysokej úrovne výroby vo svojej profesii a produktoch. Tieto firmy sú zástupcami francúzskeho štýlu a ducha "Made in France".

Ukázať 1 - 16 of 16 položiek
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!