Vilcacora - Mačací Pazúr

4,15 € s DPH

82,99 € za 1 kg

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

Cortex uncariae tomentosae, najsilnejší prírodný posilňovač imunitného systému

Viac podrobností

  • 50g
  • 100g
  • 250g
  • 500g

Zloženie: kôra lianovitej rastliny z Južnej Ameriky, účinná tam kde si medicína nevie rady obsahuje izopteropodin, ktorý má až magickú účinnosť pri aktivácii imunitného systému.

Naša kôra z vilcacory pochádza len z vnútornej kôry liany cortex uncariae tomentosa, ktorá obsahuje práve tie zložky a vzácne prvky prospešné nášmu telu. Nie je rozdrvená, ale sekaná z dôvodu kontroly nad tým, aby sme predišli miešaniu v drvičkách vnútorného lyka s vonkajším, ktoré obsahuje podstatne menej látok pre ktorú vilcacoru odporúčame. Týmto garantujeme prvotriednu kvalitu suroviny.

Obsahuje alkaloid rynkofín, ktorý znižuje riziko mozgovej mŕtvice, srdcového infarktu, odporúča sa pri liečbe nádorových ochorení, oparoch, astme, bolestiach rôzneho pôvodu.

Doporučuje sa pri zápalových ochoreniach, oparoch, astme, liečbe nádorových ochorení a virových ochoreniach, bolestiach rôzneho pôvodu,depresiách, menštruačných poruchách, hemeroidoch a kŕčových žilách. Vzhľadom k tomu, že vilcacora silno aktivizuje imunitný systém a obranné reakcie na cudzie telesá v organizme, nedoporučuje sa podávať osobám, ktoré sú po alebo pred transplantáciou kostnej drene a vnútorných orgánov, v prípade transfúzie alebo užívanie krvných preparátov.

Nemali by ju užívať dojčiace matky a tehotné ženy, hemofylici, deti do troch rokov a osoby, ktoré si aplikujú inzulín, osoby trpiace cukrovkou a osoby užívajúce hormonálnu terapiu.

Neodporúča sa osobám po transplantácii a transfúziách alebo po užívaní krvných preparátov, nakoľko silno aktivizuje imunitný systém.

Liečebné recepty nájdete tu.                              Výsledky klinických výskumov nájdete tu.

 

Krajina pôvodu:  vilcacora                                                  Odporúčaný návod na prípravu  
                                                                                                    

                                                                                         weight             time              teplo

                                                                                       15-20g/l        15-20min         100°C

Upozornenie: Informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach tovaru sú len súborom informácií z voľne prístupných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení, prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. V zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a rady (ES) Č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách, podľa ktorého nie je možné uvádzať vplyv potravín a väčšiny ich zložiek na ľudské zdravie, bez predchádzajúceho schválenia EÚ. Vyššie uvedené informácie teda nie sú zdravotné tvrdenia! Účelom textu, uvedeného na tejto stránke, nie vzbudiť u prípadného konzumenta dojem, že u neho nastanú akékoľvek fyziologické zmeny, pretože produkt nebol klinicky testovaný podľa podmienok Európskej komisie

1. Osobný odber

Osobný odber v sídle firmy, alebo na dohodnutom mieste v meste Martin a Vrútky.

2. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

3. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je uskutočňovaná len v rámci mesta Martin. O vyskladnení objednávky vás budeme kontaktovať a objednávku doručíme na dohodnuté miesto bez poplatku za doručenie.

2. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

3. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

4. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

2 other products in the same category
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!