Štarmberské uši od Hezounú

Zakúpením tohto tovaru môžete získať až 10 vernostných bodov. V košíku 10 vernostných bodov ktoré môžu byť zamenené za kupón v hodnote 0,20 €.


2,94 € s DPH

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

pekárenský výrobok veľmi jemnej chuti, mierne zvýraznená použitým korením, ktoré dodáva výrobku špecifickú, neporovnateľnú chuť

Viac podrobností

Dodávame max. do 7 dní

Free Google QRcode module from Mediacom87

štramberské ušiPekárenský výrobok veľmi jemnej chuti, mierne zvýraznená použitým korením, ktoré dodáva výrobku špecifickú, neporovnateľnú chuť. S tvarom tejto originálnej pochúťky sa spája prastarý príbeh, ktorý si môžete prečítať v našom Blogu.

Nejedná sa o tradičné perníkové cesto, neobsahuje kypriaci prášok do perníku. Kvalita a vlastnosti Štramberských uší sú dané použitím vysoko kvalitnej múky aj ďalších surovín, postupom pri spracovaní použitých surovín a ďalším spracovaním po upečení.

štramberské ušiVzhľad výrobku je veľmi jednoduchý, jedná sa o upečený, tenký, kruhový 9,5 12 cm v priemere a 2 3 mm hrubý základný tvar, následne stočený do kornútku, pripomínajúci zjednodušený tvar ľudského ucha.

Okrem priamej konzumácie samostatného výrobku možno Štramberské uši plniť rôznymi krémami alebo napr. šľahačkou s ovocím, parížskou šľahačkou apod.

V súčasnej dobe existuje v Štramberku 9 licencovaných výrobcov Štramberských uší. Firma Ladislava Hezkého ako jedna z mála vyrába uši starým klasickým, to znamená váľaným spôsobom, kde je vyšší podiel ručnej práce. Takto získava cesto inú štruktúru a aj odlišnú chuť.

Od roku 2004 sa firma Ladislava Hezkého pravidelne zúčastňuje každoročnej súťaže všetkých Štramberských výrobcov "O najlepšie Štramberské ucho". Kkaždoročne u jednej z dvoch porôt hodnotiteľov vyhráva.

Zloženie: hladká pšeničná múka, vajíčka, cukor, med, zmes korenia a kypriaci prášok.

Štramberské uši ponúkame v troch variantoch:

Darčekové, luxusné balenie - 10 kusov, hmotnosť 135g.

Maxi ucho v krabici - Jeden kus maxi ucha a 17 ďalších kusov.

Štandartné balenie vo vrecku - 10 kusov, hmotnosť 135g.

Krajina pôvodu: česká republika

Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!