Chocolate Hill Criollo Peru 70%

Chocolate Hill

3,98 € s DPH

3,98 € za 40 g

Dodanie: zvyčajne do 48 hod. - max. do 10 dní

70% tmavá čokoláda pripravená z kakaových bôbov jemnej aromatickej odrody Criollo z Peru.

Viac podrobností

70% tmavá čokoláda pripravená z kakaových bôbov jemnej aromatickej odrody Criollo z Peru. Tmavá čokoláda vo svojej najčistejšej podobe. Budete mať možnosť nerušene pocítiť chuť kakaových bôbov totožných s tými, ktoré civilizácia Mayov uctievala v predkolumbovských dobách.

Väčšina milovníkov čokolády nikdy nevideli kakaový bôb. Výrobca Chocolate Hill ako zaujímavýčokoláda prvok vkladá ku každej čokoláde aj kakaový bôb. Takto sa čokoláda stáva zaujímavým a obľúbeným darčekom a každý môže ochutnať surovinu v pôvodnej podobe.Vzhľadom na to, že obaly čokolád môžeme dať u grafikavýrobcu potlačiť individuálnou grafikou sa čokoláda stáva atraktívnou firemnou prezentáciou.Zloženie: minimálny obsah kakaovej sušiny 60% kakaové bôby Criollo Peru, 40% trstinový cukor, sušená levanduľa

Hmotnosť:  40 g + 1 kakaový bôb

Pre výrobu čokolády používa Chocolate Hill výhradne vzácnu, aromatickú odrodu kakaovníka Criollo. Okrem kvalitného trstinového cukru nepridávajú žiadne umelé príchute. Výnimkou sú čokolády s príchuťou v tomto prípade však sú použité čisté prírodné suroviny ako sušená levanduľa, alebo himalájska soľ. Do mliečnej čokolády sa ako u všetkých výrobcov používa sušené plnotučné mlieko.

Chocolate Hill je malá česká čokoládová manufaktúra z Brna založená dvojicou milovníkov dobrej čokolády.Krajina pôvodu: Česká republika

1. Osobný odber

Osobný odber v sídle firmy, alebo na dohodnutom mieste v meste Martin a Vrútky.

2. Doručenie kuriérskou službou DHL Parcel Slovensko

Služba je platná pre územie  Slovenskej republiky. Zákazník je informovaný deň vopred e-mailom o doručení balíka a zaslaním interaktívnej SMS s číslom zásielky, predpokladaným termínom doručenia a výškou dobierky. Možnosť dohody s kuriérom o zmene času doručenia v rozsahu 2 hodín, zákazník môže za dobierku zaplatiť v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Na tejto linke môže zákazník sledovať svoj balík:HTTP://WWW.DHLPARCEL.SK

Možnosť uložiť zásielku v PARCELSHOP a v priebehu 10 dní počas otváracích hodín Parcelshopu vyzdvihnúť a zaplatiť v hotovosti. TU SI MÔŽETE NÁJSŤ SVOJ NAJBLIŽŠÍ PARCELSHOP

Vybraný Parcelshop nám prosím uveďte do poznámky k objednávke.

Ceny dopravného DHL Parcel Slovensko: 

cena dopravného je závislá od hmotnosti zásielky:

do hmotnosti 5kg:    4.14€ s DPH

do hmotnosti 10kg:  4.62€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  5.16€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  6,60€ s DPH

Popaltok za platbu na dobierku 1,32€.

DHL doručuje zásielky aj v sobotu za cenu v bežný pracovný deň !!!

3. Doprava do Českej republiky - DHL Parcel Connect CZ

Objednávky do Českej republiky zasielame prostredníctvom DHL Parcel Connect CZ.

Preprava balíkov až do hmotnosti 30kg. Cena dopravy závisí od hmotnosti zásielky.

Doba doručenia: D + 2 dni

Cena dopravného do Českej republiky:

do hmotnosti 5kg:     7,44€ s DPH

do hmotnosti 10kg:   8.76€ s DPH

do hmotnosti 15kg:  10,08€ s DPH

do hmotnosti 25kg:  11,52€ s DPH

Termíny vyskladnenia tovaru:

Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

1. Platba v hotovosti

Platba v hotovosti je uskutočňovaná len v rámci mesta Martin. O vyskladnení objednávky vás budeme kontaktovať a objednávku doručíme na dohodnuté miesto bez poplatku za doručenie.

2. Platba bankovým prevodom

Po ukončení procesu objednávania vám bude administrátorom zaslaná predfaktúra, ktorú uhradíte vo svojej banke na náš účet. Až potom ako nám úhrada nabehne na účet bude vaša objednávka odoslaná. Platba bankovým prevodom je bez poplatku

Ak sa rozhodnete pre tento spôsob úhrady, počkajte prosím na zaslanie predfaktúry na ktorej bude uvedený aj variabilnýbezpečný nákup symbol objednávky. Pomôžete nám tak rýchlejšie platbu identifikovať.

3. Platba platobnou kartou

Prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GP WebPay môžete uhradiť nákup v našom obchode okamžite vašou platobnou kartou bez poplatku. Tento spôsob platby je pre zákazníka pravdepodobne najjednuduchší a  najefektívnejší, nakoľko je podporovaný všetkými bankami. Viac informácií o mechanizme platby nájdete tu.

4. Platba na dobierku

Platba na dobierku je taká platba, kedy zaplatíte priamo kuriérovi v hotovosti pri preberaní tovaru.

Kuriérovi DHL môžete zaplatiť aj platobnou kartou bez poplatku. Poplatok za dobierku 1,32€.

Zobrazené produkty

15 other products in the same category
Tento produkt bol pridaný do porovnania produktov!