dsss

Shipping now from € 3.36€ !

The delivery within 24 hours !

dsss

Loyalty program

Collect points and buy cheaper

dsss

CALL TO ORDER

Call phone:+421 911 366 664

dsss

Online Support

Email:Webservis
TESTIMONIALS

“13 kusov (každý kus iný druh) úžasných čokoládových bonbónov,ktoré naplno odhaľujú francúzsku odbornosť výroby čokolády. Kombinácia tradície, remeselnej zručnosti a kultúra chutí je potvrdená v týchto v high-end produktoch.V roku 2012 získala čokoládovňa Michel Cluizel ocenenie "Entreprise du Patrimoine Vivant" je ocenením a uznaním francúzskej vlády, ktorého cieľom je uctiť francúzske spoločnosti s tradičným know-how v excelentných priemyselných odvetviach."

Francúzske čokoládové bonbóny

“Kávová plantáž Don Pepe je jednou z najznámejších kávovýcplantáž Don Pepeh fariem v regióne Boquete v Paname, ktorá leží v nadmorskej výške medzi 1600 a 1800 metrov nad morom a už mnoho rokov vyrába excelentné kávy.Spoločnosť Don Pepe Estate bola založená v roku 1899 Enrique Vasquezom - a pestuje kávu už po štyri generácie. ýnimočné vlastnosti káve dodávajú pôdno-klimatické podmienky a najmä vulkanická pôda vlhkého tropického lesa, na svahoch sopky Baru."

Káva Don Pepe z Panamy

“Darjeeling je známy skôr ako vynikajúci druh čierneho čaju. Zelený Darjeeling je skôr výnimkou a o to viac si zaslúži pozornosť. U Darjeeling FTGFOPI Green Ambootia môžeme nájsť chuťové charakteristiky typické pre tieto čaje a navyše je v BIO kvalite.ch organický zelený čaj je vynikajúci, so svetlou farbou nálevu a osviežujúcou arómou. Neveľké zelené listy dodávajú jemný nasladlý tón s plnším telom ako väčšina ostatných zelených čajov."

Darjeeling FTGFOPI Green Ambootia

“Táto delikátna čokoláda je vlastne jednou obrovskou pralinkou plnenou praliné - čo je hustý krém z mandlí a lieskových orieškov, čokolády a skaramelizovaného trstinového cukru. Vo vnútri nájdete celé mandle, no proste božské - pozor spôsobuje závislosť. Francois Pralus rád cestuje a kakaové bôby si osobne vyberá u pestovateľov. Na výrobu čokolády používa len čisté kakaové maslo bez akýchkoľvek prímesí rastlinných tukov, a trstinový cukor."

Pekelná pralinka Pralus Infernale Noir

“Papierové sáčky, ktoré ponúkame v našom obchode sú špeciálne vyvíjané s až 100% aróma ochranou. Vytvorený vysoký stupeň ochrany proti pôsobeniu svetla, vlhkosti a ochrana vône sa dosahuje špeciálnou kombináciou OPP fólie, pevného papiera a hliníkovej fólie."

Papierové sáčky

“Sklenené čajové kanvice.Keramické tabuľky na ktorých bol napísaný klinovým písmom najstarší známy recept na výrobu skla: " Zmiešaj 60 častí piesku, 180 častí popola z morských rastlín a 5 častí kriedy a máš sklo". Sklenený čajník z varného skla s mikrofiltrom ideálne pre sypané čaje. Eleganztný dizajn spojený s vysokou užitnou hodnotou."

Sklenené čajové kanvice

kurieri

Navštívte MIBAX u ShopMania

Káva

 Polypropylen bags  Paper pockets gold color 100 g
Quality tea
Quality tea

The quality of teas - check it out!

Tea and coffee accessories
Tea and coffee accessories

A wide assortment of teapots, šialok, tea filters, paper bags.

Only with us you will find a wide assortment of tea bags and coffee.

Quality tea, arabica coffee and chocolate from world producers of chocolate. Choose from a variety of teapots, tea filters. Quality at a reasonable price.

No new products at this time.

Product successfully added to the product comparison!