dsss

Shipping now from € 3.36€ !

The delivery within 24 hours !

dsss

Loyalty program

Collect points and buy cheaper

dsss

CALL TO ORDER

Call phone:+421 911 366 664

dsss

Online Support

Email:Webservis
TESTIMONIALS

“V roku 2012 získala čokoládovňa Michel Cluizel ocenenie "Entreprise du Patrimoine Vivant" je ocenením a uznaním francúzskej vlády, ktorého cieľom je uctiť francúzske spoločnosti s tradičným know-how v excelentných priemyselných odvetviach."

Francúzske čokoládové bonbóny

Michel Cluizel, France

“Spoločnosť Don Pepe Estate bola založená v roku 1899 Enrique Vasquezom - a pestuje kávu už po štyri generácie. ýnimočné vlastnosti káve dodávajú pôdno-klimatické podmienky a najmä vulkanická pôda vlhkého tropického lesa, na svahoch sopky Baru."

Káva Don Pepe z Panamy

Mibax Trade,s.r.o.

“Darjeeling je známy skôr ako vynikajúci druh čierneho čaju. Zelený Darjeeling je skôr výnimkou a o to viac si zaslúži pozornosť. U Darjeeling FTGFOPI Green Ambootia môžeme nájsť chuťové charakteristiky typické pre tieto čaje a navyše je v BIO kvalite."

Darjeeling FTGFOPI Green Ambootia

Mibax Trade,s.r.o.

“Táto delikátna čokoláda je vlastne jednou obrovskou pralinkou plnenou praliné - čo je hustý krém z mandlí a lieskových orieškov, čokolády a skaramelizovaného trstinového cukru. Vo vnútri nájdete celé mandle, no proste božské - pozor spôsobuje závislosť."

Pekelná pralinka Pralus Infernale Noir

Francois Pralus, France

“Papierové sáčky, ktoré ponúkame v našom obchode sú špeciálne vyvíjané s až 100% aróma ochranou. Vytvorený vysoký stupeň ochrany proti pôsobeniu svetla, vlhkosti a ochrana vône sa dosahuje špeciálnou kombináciou OPP fólie, pevného papiera a hliníkovej fólie."

Papierové sáčky

Mibax Trade,s.r.o.

“Keramické tabuľky na ktorých bol napísaný klinovým písmom najstarší známy recept na výrobu skla: " Zmiešaj 60 častí piesku, 180 častí popola z morských rastlín a 5 častí kriedy a máš sklo". Sklenený čajník z varného skla s mikrofiltrom ideálne pre sypané čaje."

Sklenené čajové kanvice

Mibax Trade,s.r.o.

kurieri

Navštívte MIBAX u ShopMania

Káva

Teapots, tea sets, tea luxury boxes
Teapots, tea sets, tea luxury boxes

A wide assortment of teapots, tea cups, tea filters, paper bags.

Choose your cup of tea!
Choose your cup of tea!

The quality of teas make a point ... my green tea, black tea, herbal tea

Only with us you will find a wide assortment of tea bags and coffee.

Quality tea, arabica coffee and chocolate from world producers of chocolate. Choose from a variety of teapots, tea filters. Quality at a reasonable price.

Product successfully added to the product comparison!