• Vypredané
M.Cluizel  Bonboniéra Coffret No.28 Noir & Lait

M.Cluizel Bonboniéra Coffret No.28 Noir & Lait

37,59 €
S DPH

bonboniéra 28 kusov praliniek francúzskeho majstra čokolády Michel Cluizel

Množstvo
  Vypredané


 

Ochrana osobných údajov v zmysle smernice GDPR

 

Rýchle dodanie overenými dopravcami

 

Vrátenie objednávky vybavujeme do 14 dní.

Výber 28 najobľúbenejších mliečnych a horkých čokoládových praliniek z dielne francúzskeho majstra čokolády Michel Cluizel. K bonboniére dostanete originálnu darčekovú tašku Michel Cluizel.


Odporúčame s pohárom voňavého bieleho vína vyššej cukornatosti alebo vína portského.


Perfektný darček, ktorý prináša okamihy potešenia zo skutočnej čokolády pre pravých milovníkov darčeková taška M.Cluizelčokolády. Pochúťka z tmavej, horkej alebo mliečnej čokolády.


Bonboniéra je zabalená v elegantnej kartónovej krabici s dizajnom a logom firmy Michel Cluizel. Ako pozornosť prikladáme originálnu darčekovú tašku Michel Cluizel do ktorej môžete celú bonbonieru uložiť a vytvoriť tak elegantný luxusný darček.

Doporučujeme k poháru bieleho, ružového vína s vyšším obsahom cukru, alebo portského vína. Skvelá kombinácia je taktiež s kvalitnou kávou alebo čiernym čajom.

Hmotnosť: 305 g

Rozmery: 12 x 22 x 4 cm

Rozmery darčekovej tašky: 25 x 20 cm

Zloženie: cukor, kakao, kakaové maslo, maslo, plnotučné sušené mlieko, smotana, mandle, kukuričný sirup, lieskové orechy, stabilizátor: sorbitolový sirup, invertovaný cukor, oblátky (pšeničná múka, cukor, maslo, sušené odstredené mlieko, jačmenný slad, soľ ), citrónovej pyré (citrón, cukor), obilniny (ryžová múka, pšeničný lepok, pšeničný slad, sacharóza, soľ, dextróza), med, emulgátor: repkový lecitín, plnotučné mlieko, koncentrovaný pomarančový džús, kandizovaná pomarančová kôra (pomaranč, cukor, glukózový sirup), škorica, kávové zrná, morská soľ, pektín, citrónovej pyré (citrón, invertovaný cukrový sirup), farbivá na dekoráciu (E171, E171 / E172, E172), pomarančové zdobenie, pravá Bourbon vanilka, soľ, poťahovacie činidlo: arabská guma, sacharóza, glukózový sirup, zázvor, soľ, strieborná fólia, poťahovacie činidlo: E904.

Čokoládová továreň Michel Cluizel je jedným z mála "cacaofèvier®"" na svete, ktorý ako prvý zvládol spracovanie kakaových bôbov do kakaovej hmoty, a potom dEPVo tmavej, mliečnej alebo bielej čokolády.

Navrhuje a realizuje vlastné recepty náplní do čokolád, či čokoládových bonbónov: pralinky, mandľové cesto, karamel, nugát, likér, gianduja ...

Michel Cluizel v procese výroby a spracovania čokolády na záver nanáša tenkú zdobenú vrstvu čokolády.V roku 2012 získala čokoládovňa Michel Cluizel ocenenie "Entreprise du Patrimoine Vivant" (EPV). Ocenenie - značka "Entreprise du Patrimoine Vivant" (EPV) je ocenením a uznaním francúzskej vlády, ktorého cieľom je uctiť francúzske spoločnosti s tradičným know-how v excelentných priemyselných odvetviach. Ocenenie sa udeľuje na dobu 5 rokov výrobcom, ktorí sa usilujú o dosiahnutie vysokej úrovne výroby vo svojej profesii a produktoch.

Značka EPV je vysoký štandardt a prísľub kvality, je udeľovaná unikátnym firmám s vysokou reputáciou, ktoré kombinujú tradíciu a inovácie, know-how a tvorbu, prácu a nadšenie, spájajú minulosť s budúcnosťou, národný s medzinárodným obchodom. Spoločnosti ocenené značkou EPV sú "živým dedičstvom" a vyvíjajú hlavnú výrobnú činnosť najmä vo Francúzsku. Tieto firmy sú zástupcami francúzskeho štýlu a ducha "Made in France".Čokoládovňa Michel Cluizel poskytuje jedinečný kvalitatívny záväzok, jediný svojho druhu na celom svete. Značkou "Noble Ingredient" certifikuje bohatý výber surovín u každého jednotlivého výrNoble ingredientobku. Certifikácia "Noble ingredient" poskytuje profesionálnu záruku toho, že produkty obsahujú iba čisté kakaové maslo, Bourbon vanilku a cukor. Okrem toho Cluizel čokolády sú zaručene bez sóje a bez akýchkoľvek príchutí.

Okrem kakaových bôbov, Michel Cluizel tiež starostlivo vyberá suroviny potrebné na výrobu svojich čokoládových kreácií a náplní. Celé lieskové oriešky a mandle sú odstupňované a pražia sa  vo veľkých medených kotloch, aby sa zlepšila chuť sušeného ovocia.


Krajina pôvodu: Francúzsko

Podrobnosti tovaru

MCN13082

Dátový hárok

Priemerné nutričné hodnoty
na 100 g
Energetická hodnota
2296,55 kJ / 549,41 kcal
Tuky
38,17 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
23,77 g
Sacharidy
38,89 g
z toho cukry
36,51 g
Bielkoviny
5,38 g
Soľ
0,09 g

Rýchle porovnanie

Tovar
M.Cluizel  Degustačná sada Nuancier Plantation Noir No. 70 M.Cluizel Degustačná sada Nuancier Plantation Noir No. 70 M.Cluizel  Degustačná sada "Bol raz jeden kakaový bôb..." M.Cluizel Degustačná sada "Bol raz jeden kakaový bôb..."
Availability
Dodávame do 48 hodín, max. 10 dní
Dodávame do 48 hodín, max. 10 dní
Cena
39,95 €
39,95 €
Popis

70 čokoládových diskov piatich druhov horkých plantážnych čokolád Michel Cluizel Premier Cru.

degustačná sada "Bol raz jeden kakaový bôb..." vás prevedie celým procesom prípravy prvotriednej čokolády.

Priemerné nutričné hodnoty
na 100 g na 100 g
Energetická hodnota
2381,01 kJ / 569,62 kcal 2545,09 kJ / 608,87 kcal
Tuky
41,32 g 49,15 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
25,51 g 30,34 g
Sacharidy
33,5 g 25,09 g
z toho cukry
33,4 g 25,01 g
Bielkoviny
6,71 g 7,85 g
Soľ
0,01 g 0,04 g