Termo pohár so sitkom

Termo pohár so sitkom

29,46 €
S DPH

dvojstenný pohár s integrovaným sitkom

Množstvo
  Posledné kusy v sklade

 

Ochrana osobných údajov v zmysle smernice GDPR

 

Rýchle dodanie overenými dopravcami

 

Vrátenie objednávky vybavujeme do 14 dní.

Dvojstenný pohár s integrovaným sitkom s vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami. Výborne uchováva teplé aj studené nápoje. ľahký, ideálny na každodenné použitie do práce alebo na výlety. Svoj čaj si môžete užiť kdekoľvek a kedykoľvek!

Dva spôsoby prípravy čaju v pohári

termo pohár1. spôsob prípravy čaju: Vložte čajové lístky do nádoby a zalejte horúcou vodou. Veko vám poslúži ako jemný filter.  termo pohár 2

2. spôsob prípravy čaju: Vložte čajové lístky do integrovaného filtra umiestneného vo viečku a zatvorte viečko. Otočte nádobu dolu vekom a nechajte lúhovať čaj požadovaný čas.

BPA free

Vyrobené z tritanu, dvojstená nádoba, obojsmerné sitko na čajové lístky, nepriepustné uzavretie.

Tritan ™ copolyester vyrába americká spoločnosť Eastman a je schválený FDA (US Food and Drug Administration) a uvedený v zozname EFSA (European Food and Safety Association). Tento plast nielen že neobsahuje zmäkčovadlá, ale má aj rad iných výhod, ktoré z neho robia populárnu náhradu skla.

Medzi výhody tohto materiálu patria - neobsahuje BPA, odolný proti nárazu, krištáľovo transparentný, odolný voči teplu, vhodný do umývačky riadu, ľahký, bez chuti a bez zápachu, trvanlivý a udržateľný.

Objem: 400ml

 

Krajina pôvodu: Nemecko

Podrobnosti tovaru

72260

Dátový hárok

Materiál čajníka
Tritan
Objem
400 ml