Sada degustačných čokoládových praliniek Le Coffret Barres Infernales  Francois Pralus
Sada degustačných čokoládových praliniek Le Coffret Barres Infernales  Francois Pralus
Francois Pralus "Barre Infernal Lait"
Francois Pralus "Barre Infernal Noir"
Francois Pralus "Barre Infernal Pistache"
Francois Pralus "Barre Infernal Nougat"
Francois Pralus "Barre Infernal Orange"

Exkluzívna sada čokoládových praliniek Francois Pralus

110,88 €
S DPH

Degustačná sada piatich čokoládových praliniek Francois Pralus "Le Coffret Barres Infernales"

Mn.:
Pridať do zoznamu želaní
Dodávame na objednávku, dodanie max. 7 pracovných dní.

Recenzie:

800g gramov čistého čokoládového pôžitku. Päť delikátnych obrích praliniek Le Coffret Barres Infernales s náplňou praliné a orieškami v nádhernom darčekovom balení. Upozorňujeme radšej vopred, že na tieto lahôdky je veľmi ľahké si vypestovať "pekelnú" závislosť.  (Infernal = pekelné). 

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Lait" je pralinka roka 2009 podľa vyjadrenia poroty na Academy of Chocolate v Londýne. Táto delikátna 45% mliečna čokoláda je jednou obrovskou pralinkou v pôvodnom zmysle tohto slova: obsahuje totiž náplň praliné, čo je hustý krém z pražených mandlí a lieskových orieškov, čokolády a skaramelizovaného trstinového cukru. Navyše vnútri nájdete celé lieskové orechy.

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Noir": získala v roku 2011 zlatú medailu na Academy of Chocolate v Londýne v kategórii "Best filled chocolate - nuts". Táto delikátna 75% horká čokoláda s náplňou praliné v sebe ukrýva naviac celé mandle.

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Pistache" pod hrubou vrstvou horkej čokolády nájdete diabolsky dobrý krém praliné dochutený pistáciami. Pralinkový krém v sebe navyše ukrýva celé pistáciové oriešky, ktoré v konzistencii jemnej čokolády a hustého krému roztomilo chrumkajú.

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Nougat" je božskou kombináciou nugátu, francúzskeho medu z malej dedinky Mars u Loiry a veľkých kúskov mandlí a pistácií. To všetko nájdete rafinovane ukryté do vrstvy 45% jemnej mliečnej čokolády.

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Orange" je jemná, intenzívne ovocná a oriešková - to všetko nájdete v tejto pekelnej pomarančovej pralinke. Vnútri veľkorysej vrstvy 75% horkej čokolády sa skrýva neodolateľná zmes kandizovaných kúskov pomaranča marinovaných v likéri Grand Marnier a delikátneho pralinového krému z pražených mandlí a lieskových orieškov.

Získané ocenenia z medzinárodných súťaží:

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Lait":

strieborná medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2013, kategória "Best Flavoured Milk Chocolate Bar"

zlatá medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2011, kategória "Best filled chocolate - nuts"

zlatá medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2009, kategória "Best Filled Praline"

Pekelná čokoládová pralinka Francois Pralus "Barre Infernal Noir":

zlatá medaila, Academy of Chocolate, Londýn, 2011, kategória "Best filled chocolate - nuts"

Zloženie:

Barre Infernal Lait: náplň praliné (pražené lieskové orechy a mandle, trstinový cukor, 75% čokoláda a pravá Bourbon vanilka), celé lieskové orechy, 45% mliečna čokoláda (trstinový cukor, sušené mlieko, čisté kakaové maslo, kakao a sójový lecitín - GMO free - bez geneticky modifikovaných organizmov).

Barre Infernal Noir: náplň praliné (pražené lieskové orechy a mandle, trstinový cukor, 75% čokoláda a pravá Bourbon vanilka), 75% čokoláda (kakao, trstinový cukor, čisté kakaové maslo a sójový lecitín - GMO free - bez geneticky modifilovaných organizmov), celé mandle. Môže obsahovať stopy mlieka.

Barre Infernal Pistache: pistáciový krém (pistácie, trstinový cukor, čisté kakaové maslo), celé pistácie, 75% čokoláda (čisté kakaové maslo, cukor, kakao, sójový lecitín - GMO free - bez geneticky modifilovaných organizmov). Môže obsahovať stopy mlieka.

Barre Infernal Nougat: cukor, med, mandle, pistácie, glukóza, vaječný bielok, vanilka z Madagaskaru, 45% čokoláda (cukor, kakao, čisté kakaové maslo, sušené mlieko, sójový lecitín - GMO free - bez geneticky modifilovaných organizmov), laktóza.

Barre Infernal Orange: krém praliné (pražené mandle a lieskové orechy, cukor, 75% čokoláda, vanilka), 75% čokoláda (kakao, cukor, čisté kakaové maslo, sójový lecitín - GMO free - bez geneticky modifikovaných organizmov), kandizovaný pomaranč (pomaranč , cukor, glukóza, alkohol: Grand Marnier). Môže obsahovať stopy mlieka.

manufaktura Pralus

Výnimočná kvalita surovín: Francois Pralus rád cestuje a kakaové bôby si osobne vyberá u pestovateľov. Na výrobu čokolády používa len čisté kakaové maslo bez akýchkoľvek prímesí rastlinných tukov, a trstinový cukor namiesto cukru repného. Nikdy nepoužíva vanilín ani umelé arómy. Všetky výrobky sú 100% bez prítomnosti geneticky modifikovaných organizmov.

Hmotnosť a veľkosť: 800 g (5 x 160 g), rozmery degustačné sady: 29 x 20 x 3 cm, rozmery jednej pralinky: 175 × 49 × 23 mm

Uchovávajte na chladnom suchom mieste medzi 16 a 18 ° C.Rodinná čokoládovňa Francois Pralus vyrába výnimočnú čokoládu už od roku 1955. 

 

Krajina pôvodu: Francúzsko

FPDS07

Tabuľka vlastností

Priemerné nutričné hodnoty
Lait na 100g
Priemerné nutričné hodnoty
Nugát na 100 g
Priemerné nutričné hodnoty
Noir na 100g
Priemerné nutričné hodnoty
Pistacie na 100 g
Priemerné nutričné hodnoty
Pomaranč na 100 g
Energetická hodnota
2485 kJ / 594 kcal
Energetická hodnota
2125 kJ / 508 kcal
Energetická hodnota
2435 kJ / 582 kcal
Energetická hodnota
2505 kJ / 598 kcal
Energetická hodnota
2192 kJ / 524 kcal
Tuky
42 g
Tuky
46 g
Tuky
34 g
Tuky
44 g
Tuky
27 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
16 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
18 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
14 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
17 g
z toho nasýtené mastné kyseliny
13 g
Sacharidy
29 g
Sacharidy
43 g
Sacharidy
35 g
Sacharidy
54 g
Sacharidy
34 g
z toho cukry
32 g
z toho cukry
43 g
z toho cukry
30 g
z toho cukry
29 g
z toho cukry
38 g
Bielkoviny
11 g
Bielkoviny
9,5 g
Bielkoviny
12 g
Bielkoviny
13 g
Bielkoviny
8,7 g
Soľ
0,03 g
Soľ
0,1 g
Soľ
0,13 g
Soľ
0,02 g

Špecifická referencia

No customer reviews for the moment.

DOPRAVA1. Doprava kuriérom DPD SlovenskoPríjemca je deň pred dodpdručením informovaný prostredníctvom SMS alebo mailom s číslom balíka a prepokladaným termínom doručenia s výškou dobierky. Príjemca má možnosť zmeniť deň doručenia zásielky odpoveďou na mobilný telefón alebo mailovou správou. V deň doručenia je príjemca ďalšou SMS informovaný o časovom okne v ktorom bude zásielka doručená. Dobierka môže byť uhradená v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Cestu vášho balíka môžete kontrolovať v našom nástroji Sledovanie zásielok. Do políčka stačí iba zadať číslo vášho balíka (štandardne má 14 znakov) alebo referenčné číslo.

Miesto alebo termín doručenia balíka môžete zmeniť telefonicky na čísle 02 / 32 773 373 alebo mailom na dpd@dpd.sk alebo cez link, v prípade, že vám prišiel v avizácií.

Doba doručenia - nasledujúci pracovný deň.             

Cena doručenia: 

 

Cena dobierky:

do   3 kg 4,92 € s DPH od  0,00 - 170,00 € 1,32 € s DPH
do   5 kg 5,04 € s DPH od  170,00 - 340,00 € 1,44 € s DPH
do  10 kg 5,28 € s DPH od  340,00 - 680,00 € 1,68 € s DPH
do  20 kg 5,88 € s DPH od 680,00 - 1660,00 € 3,72 € s DPH
do  30 kg 6,88 € s DPH od 1660,00 - 3320,00 € 22,14 € s DPH2. Doprava službou ZÁSIELKOVŇA na odberné miestazasielkovnaPre zákazníkov, ktorým nevyhovuje kuriérna služba a tovar si vyzdvihnú radšej osobne a v čase, ktorý im vyhovuje ponúkame službu Zásielkovňa.

Pri objednávke v e-shope si vyberte výdajné miesto, ktoré máte najbližšie. Hneď ako odovzdáme tovar Zásielkovni  k preprave, bude vám zaslaný e-mail s trasovacím číslom. Cestu vašej zásielky tak môžete sledovať online. Po doručení zásielky na vami zvolené výdajné mieto vám bude zaslaná bezplatná SMS a e-mail s heslom.

Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Zásielku si nemusíte vyzdvihnúť osobne ak ste zaneprázdnený, ale môžete po balík poslať niekoho komu dôverujete – nemusíte nám ukazovať občiansky preukaz, stačí vedieť heslo.

Pokiaľ akurát cez týždeň nemáte čas, žiadny stres: proste nám pošlite spätnú SMS a lehota môže byť zdarma predĺžená až na 21 dní. (Táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená). Doručený tovar si môžete priamo na výdajnom mieste rozbaliť a prípadne vrátiť späť.

Doba doručenia 1 - 3 dni

Balíky doručejeme do hmotnosti 10 kg. V cene nie je zahrnutá cena dobierky - poplatok za dobierku 1,32€.

Ceny dopravného Zasielkovňa na Slovensko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 2,64€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 4,80€ s DPH

Ceny dopravného Zasielkovňa na Česko, Poľsko a Maďarsko:

do hmotnosti 0 - 5 kg: 3,72€ s DPH

do hmotnosti 5 - 10 kg: 5,39€ s DPH3. Best delivery - najvýhodnejší prepravca podľa objednávkybest deliveryVzhľadom na veľký nápor na prepravcov v sezóne nemusí byť doručenie zásielok vždy kvalitné. Aby sme uchovali kvalitu služieb v spolupráci so Zásielkovňou vám ponúkame  riešenie automatickej voľby prepravy. Dôverujte nám a vyberieme vám najvýhodnejšieho dopravcu.  Zároveň sa zefektívni doručenie zásielok a zaručí sa tak vaša spokojnosť.

Vzhľadom na udržanie kvality služieb vyberieme jedného z týchto kuriérov: GLS, ReMax Courier Service, Slovenská pošta, SPS.

Cena pre Slovensko:

cena do 1 kg  -   4,56€ s DPH

cena do 2 kg  -   5,15€ s DPH

cena do 5 kg  -   5,87€ s DPH

cena do 10 kg -  7,31€ s DPH

cena do 30 kg - 12,11€ s DPHTermíny vyskladnenia tovaru:


Objednávky vybavujeme v poradí akom nám boli doručené a v závislosti od okamžitého stavu jednotlivých položiek na sklade. Spravidla je objednávka odoslaná do 24 hodín. Momentálne nedostupný tovar vybavujeme po dohode so zákazníkom.

V prípade platby za tovar bankovým prevodom zásielku odosielame v deň pripísania úhrady na náš účet.

Ak niektorá položka z objednávky nie je skladom, budeme vás obratom informovať o možnom termíne expedície celej objednávky, alebo časti objednávky.

Bez ohľadu na vybraný spôsob doručenia vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Spôsoby platby za tovar

1. Vyberte si tovar na našej internetovej stránke a vložte si ho do košíka. Vyskakovacie okno vám ponúkne možnosť Pokračovať v nákupe alebo Pokračovať na objednávku. Ak sa rozhodnete ukončiť nákup kliknutím na Pokračovať na objednávku budete presmerovaný do nákupného košíka, kde si môžete skontrolovať nakúpený tovar.

2. Kliknutím na tlačítko Zaplatiť objednávku vás aplikácia presmeruje na stránku, kde sa prihlásite na svoj účet, alebo si vyplnením položiek označených hviezdičkou účet vytvoríte. Po odsúhlasení osobných údajov prejdete na stránku na ktorej vyplníte údaje potrebné pre doručenie objednávky.

3. Kliknutím na Pokračovať budete presmerovaný na výber spôsobu dopravy a kliknutím na Pokračovať prejdete na stránku s výberom spôsobu platby.

4. Ponúkame Vám tri spôsoby platby: 

  • bankbankovým prevodom, po ukončení procesu objednávky Vám bude zaslaná faktúra na úhradu bankovým prevodom. Objednávka bude odoslaná po pripísaní platby na náš účet.

  • dobierkana dobierku, za objednávku zaplatíte kuriérovi pri doručení zásielky v hotovosti, alebo platobnou kartou.

  • gpwebpayÚhrada objednávky platobnou kartou prostredníctvom platobnej brány GPWebPay. 

Výberom tohto spôsobu platby, prijatím obchodných podmienok a kliknutím na tlačítko Objednať s povinnosťou platby budete presmerovaný na stránku so sumarizáciou objednávky pre Platbu kartou cez GP WebPay.

Potvrdením objednávky prejdete na stránku zabezpečenú GP WebPay. Ďalej postupujte vyplnením údajov potrebných na platbu kartou.

Na stránke GP WebPay vám bude v ľavom stĺpci bude ponúknutá aj možnosť platby bezkontaktne prostredníctvom Google Pay. Postupujte pri platbe podľa pokynov.

Výsledok platby sa vám zobrazí na displayi. Mailom budete vyrozumený o prijatí objednávky a uskutočnení platby.

mastervisasafeGlobal Payments Europe, poskytovateľ brány GP webpay, je súčasťou jednej z najväčších medzinárodných spoločností v odbore bezhotovostných platieb, Global Payments Inc. (NYSE: GPN).

Vďaka tomuto silnému zázemiu je garantom pre spoľahlivosť, bezpečnosť a dlhodobý rozvoj.Platobná brána GP WebPay umožňuje platby tuzemskými i zahraničnými kartami asociáciou MasterCard, VISA, Diners Club a American Express.

Podporuje tiež platby digitálnou peňaženkou MasterPass a MasterCard Mobile.

Ponuka
Zavrieť
Košík
Zavrieť
Späť
Účet
Zavrieť